Cześć mam na imię Dominika. Jestem umysłem kreatywnym. Jestem osobą wesołą, empatyczną i zadowoloną z tego , co ma. Mam troje dzieci. Kocham je najbardziej na świecie.

Z zawodu jestem: psychologiem, coachem. Pracuję jako dziennikarz. Projektuję ubrania dla mam karmiących i tych, co pod sercem noszą maluchy.

Lubię się inspirować światem, designem, kulturą i rozmowami z ludźmi.

W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina i bycie szczerym.

Markę Miku Miko założyłam z pasji do tworzenia rzeczy pięknych, praktycznych i kobiecych.

Zapraszam cię do mojego świata.

Miku Miko oznacza tyle ile znaczą słowa moich dzieci, bo to one tę nazwę wymyśliły. Chciałam by nazwa i samo miejsce było przychylne mamom, by z małym dystansem potraktowały siebie i dały sobie szanse na piękny powrót po ciąży do bycia najpiękniejsza kobietą dla swojego mężczyzny, swojego dziecka i wreszcie dla siebie samej.

Pomysł powstał z potrzeby serca, bo ubrania głównie dla mam karmiących na naszym rynku były traktowane po macoszemu. Chciałam to zmienić. Chcę by mama wyglądała pięknie w każdym momencie. By bez skrępowania mogła założyć sukienkę nie martwiąc się, czy będzie musiała ją podnosić do góry przy okazji każdego karmienia.

Chcę by mamy bez skrępowania swoim ubiorem i nastawieniem pokazywały, że karmienie piersią jest piękne, że one same są piękne i zadbane.

Jeżeli sądzisz, że było mi łatwo znaleźć się w miejscu, w którym jestem, to:

1. nie znasz mnie

2. też tak możesz

Jeżeli chciałabyś się dowiedzieć jak możesz skutecznie zmienić swoje życie na takie, które chcesz mieć, to napisz do mnie i umów się na darmową sesję coachingową, w trakcie której opowiem ci kilka słów o sobie, o moim sposobie pracy, o tym jakie zyski będziesz mieć z tego

i jak realnie może zmienić się Twoje życie.

Hejtować i narzekać jest łatwo, gorzej wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Czy jesteś gotowa na wyzwanie?

Moje dane znajdziesz w zakładce „kontakt”.